All for Joomla All for Webmasters

Veidrodžių gamyba

Aukštos kokybės, stilingi, patvarūs veidrodžiai – universali interjero detalė, kuri bene kiekvienai erdvei suteikia daugiau patogumo bei estetiškumo. Ieškote ilgaamžiškų gaminių, kuriais galėtumėte atnaujinti savo namus ar kitas patalpas? Profesionali veidrodžių gamyba pagal užsakymą – atitiks bene kiekvieno kliento poreikius.

Veidrodžių gamyba pagal individualius užsakymus

Turite unikalių idėjų, kaip norėtumėte, jog atrodytų Jūsų veidrodis? Siekiate išsiskirti iš kitų ir savo namus papuošti originaliais gaminiais? UAB „Stiklo dirbtuvės“ specialistai pasiruošę atsižvelgti į kiekvieno pageidavimus.

Mes galime atvažiuoti, išmatuoti, pagal Jūsų poreikius profesionaliai pagaminti norimus veidrodžius. Taip pat suteikiame išsamias konsultacijas, kurios padeda efektyviai suprasti klientų norus. Kruopščiai atliekami išmatavimai bei projektavimas leidžia išvengti gamyboje pasitaikančių klaidų, sukurti tinkamų matmenų gaminius, sutaupyti laiko ir lėšų.

Kokius veidrodžius pasirinkti?

Mažoms patalpoms. Jei norite mažai patalpai suteikti didelės erdvės įspūdį, rekomenduojame rinktis itin skaidrius gaminius, kurie efektyviai atspindi šviesą. Tokiu būdu nedidelės patalpos atrodo šviesesnės, o tuo pačiu ir erdvesnės.

Ypatingam estetiniam skoniui. Jei norite stebinti savo unikaliu interjero pasirinkimu, siūlome pasinaudoti rudų tonuotų veidrožių privalumais. Tonuoti veidrodžiai gali būti ne tik rudi, bet ir pilki arba bronziniai. Taip pat jie nesunkiai dekoruojami įvairiais ornamentais, papuošimais, graviruojami, matinami bei dažomi pageidaujama spalva. Itin paplitę šiuo metu veidrodžių gamyba su stiklo briaunų facetavimu . Facetavimas – tai technologija, kurios metu stiklo briauna padaroma nuožulnia. Facetuotas veidrodis igauna elegancijos ir interjere puikiai atrodo be rėmelių.

Klijuoti gaminiai – išskirtinis patogumas

Klijuotų veidrodžių privalumai:

  • • pasižymi tvirtu ir patvariu sukibimu;
  • • nesunkiai prilimpa prie skirtingų paviršių: akmens, plastiko, stiklo, metalo ir kt.;
  • • geresnis estetinis vaizdas – gali būti sukuriamos veidrodinės mozaikos, kuriose vaizduojami geometriniai piešiniai ar chaotiški išdėstymai;
  • • gera kaina – mažesnės sąnaudos. Greitas montavimo procesas, nes nereikalinga jokia montavimo technika.

 

Atvažiuojame, konsultuojame, išmatuojame, projektuojame, gaminame ir klijuojame veidrodžius bei veidrodines mozaikas, tinkančius Jūsų interjerui.

Dėmesys – vonios kambariui

Išskirtinis patogumas vonios kambaryje – įmanomas su specialiai šiai erdvei pritaikytais veidrodžiais, kurie yra ilgaamžiški, atsparūs drėgmei, temperatūrų kaitai. Be to, tokie produktai gali būti gaminami su šildymo kilimėliais, suteikiančiais papildomo jaukumo. Jeigu nežinote, kokio tipo veidrodžius pasirinkti voniai, rekomenduojame šioje patalpoje naudoti 4-5 mm storio gaminius.

Aukštos kokybės veidrodžių pasirinkimas, gamyba, profesionalios montavimo bei projektavimo paslaugos – atitiks bene kiekvieno kliento poreikius. Papuoškite interjerą išskirtiniais gaminiais ir džiaukitės estetiška, patogia aplinka!

Jums pageidaujant, mūsų specialistai atvyks į vietą, išmatuos bei patars. Nelieka rizikos, kad bus pateikti neteisingi matmenys. Taip Jūs sutaupysite ne tik laiką, bet ir pinigus (esant neteisingiems išmatavimams).

Veidrodžių gamyba Vilniuje

Turite klausimų?

Skambinkite numeriu +370 673 45 080

arba rašykite el.p. info@stiklodirbtuves.lt

Ir mes Jums pateiksime pasiūlymą su gaminimo terminais bei kainomis.