All for Joomla All for Webmasters

Stiklas virtuvėje

Spintelės, stalas, sienos ir kiti virtuviniai stiklai labai lengvai išpurvinami, todėl net ir gražiausio dizaino virtuvė gali greitai prarasti savo pirminį žavesį. Dėl greito gyvenimo tempo, daugelis mūsų negalime savo namams skirti tokią priežiūrą, kokią turėtume. Taigi, kaip išlaikyti virtuvės interjerą stilingu, funkcionaliu ir, tuo pačiu, nesunkiai prižiūrimu? Virtuviniai stiklai vienas iš populiarių ir dizainerių pamėgtų būdų virtuvei suteikti naują, šviežią pojūtį.

Kodėl virtuviniai stiklai tiks bet kuriuose namuose?

Moderni virtuvė išsiskiria tvarka ir minimalizmu – glotnūs, ryškūs, šviesūs paviršiai. Baldai, interjero detalės ir virtuviniai stiklai suteikia kambariui didesnės erdvės pojūtį, prisideda prie minimalistinio ir modernaus interjero kūrimo nepersistengiant. Virtuvės stiklas yra skoningas ir universalus pasirinkimas, jį galima dailiai įterpti į bet kokio stiliaus virtuvę. Erdvė iš karto tampa gyvesnė dėl atspindžio, kurį suteikia virtuviniai stiklai.

Virtuviniai stiklai sieneles. Jų privalumai:

  • • Lengva priežiūrai ir valymas. Virtuviniai stiklai sienelės beveik neturi jungčių, todėl skirtingai nuo plytelių ar kitos sienų apdailos, nesirenka nešvarumai.

  • • Dizainas pagal Jūsų norus. Virtuviniai stiklai dekorui gali būti papuošti įvairiomis spalvomis, todėl jos nesunku pritaikyti skirtingų stilių. Taip pat šios medžiagos išskirtinumas efektyviai padidinamas skaitmeniniais vaizdais.

  • • Didelis atsparumas. Virtuvinis stiklas, skirtas interjerui, turi didelį atsparumą karščiui ir smūgiams, todėl jį galima įrengti visai šalia viryklės bei orkaitės.

  • • Kokybės garantija. Suteikiame garantiją visiems gaminiams. 

Galima teigti, kad stikliniai paviršiai ir šviesios spalvos idealiai tinka mažoje virtuvėje. Stiklas šiuo atveju yra medžio priešingybė – tai, ko nesuteikia medinis interjeras, suteiks šviesūs, stikliniai akcentai.

Mūsų specialistai pataria: 

  1. • Virtuvinis stiklas gali būti skirtingo storio. Vis dėlto, bene geriausias pasirinkimas – 4–6 mm storio gaminys, kuris yra ne tik skaidrus, bet ir grūdintas, su apdirbtomis kraštinėmis. Virtuviniai stiklai – kurioje vietoje efektyviausia montuoti? Mūsų profesionalai rekomenduoja tai daryti virš kriauklės arba dujinės viryklės. Žinoma, galimi ir kitokie, originalūs variantai.

  2. • Vyraujančios spalvos virtuvėje. Svarbu atsižvelgti į virtuvėje vyraujančias spalvas ir pagal jas derinti virtuvinius stiklus. Virtuviniai stiklai, kuriuose yra šviesių spalvų arba su spaudos detalėmis, rekomenduojame rinktis kuo skaidresnes medžiagas. Tokiu būdu nesunku išvengti tiek spalvų, tiek pasirinkto vaizdo iškraipymų.

  3. • Įkvėpimo paieška. Tinkamo dekoro siūlome paieškoti didžiuliame vaizdų foto banke shutterstock.com Išsirinkus Jums tinkantį, kreipkitės į mus! 

Svarbiausia nepamiršti, kad virtuves stiklą ir interjerą jungia neribotos galimybės.

Virtuviniai stiklai yra universali medžiaga, plačiai naudojama ir kaip apsauga nuo įvairių trukdžių, ir kaip unikalus interjero elementas, kuris jau tapo neatsiejama šiuolaikiškos virtuvės dalis. Norite be didelių pastangų ir išlaidų atnaujinti virtuvę? Mūsų įmonės profesionalai atsargiai išklauso klientų lūkesčius, atidžiai įvertina virtuvės erdvę, konsultuodamiesi su užsakovais suprojektuoja ir sumontuoja aukštos kokybės virtuves stiklines sieneles.

Jums pageidaujant, mūsų specialistai atvyks į vietą, išmatuos bei patars. Nelieka rizikos, kad bus pateikti neteisingi matmenys. Taip Jūs sutaupysite ne tik laiką, bet ir pinigus (esant neteisingiems išmatavimams).

Turite klausimų?

Skambinkite numeriu +370 673 45 080

arba rašykite el.p. info@stiklodirbtuves.lt

Ir mes Jums pateiksime pasiūlymą su gaminimo terminais bei kainomis.