All for Joomla All for Webmasters

Stiklas virtuvėje

Virtuvė – vieta, kurioje vyrauja malonūs kvapai, susirenkama pasistiprinti nuostabaus skonio maistu bei pasiruošti visos dienos darbams. Norite, kad šios vietos interjeras būtų ne tik patogus, stilingas, bet ir nesunkiai prižiūrimas? Stiklas virtuvėje – puikus pasirinkimas, kuris atspindi šiuolaikines interjero tendencijas bei atitinka bene kiekvieno kliento poreikius.

Kodėl virtuvės stiklas vertas Jūsų dėmesio?

Stiklo gaminiai virtuvei suteikia minimalizmo, modernumo bei didesnės erdvės pojūtį. Jeigu norite, kad Jūsų virtuvė atrodytų skoningai ir erdviai, aukštos kokybės stiklas gali padėti išpildyti šiuos poreikius.

Virtuvinių stiklo sienelių privalumai:

  • • Lengva priežiūrai ir valymas. Virtuvinės stiklo sienelės beveik neturi jungčių, todėl skirtingai nuo plytelių ar kitos sienų apdailos, nesirenka nešvarumai.

  • • Dizainas pagal Jūsų norus. Virtuvinio stiklo dekoras gali būti papuoštas įvairiomis spalvomis, todėl jį nesunku pritaikyti skirtingų stilių interjere. Taip pat šios medžiagos išskirtinumas efektyviai padidinamas skaitmeniniais vaizdais.

  • • Kokybės garantija. Suteikiame garantiją gaminiams. 

Mūsų specialistai pataria: 

  1. • Stiklo sienelė gali būti skirtingo storio. Vis dėlto, bene geriausias pasirinkimas – 4-6 mm storio gaminys, kuris yra ne tik skaidrus, bet ir grūdintas, su apdirbtomis kraštinėmis. Nežinote, kurioje vietoje efektyviausia montuoti stiklą? Mūsų profesionalai rekomenduoja tai daryti virš kriauklės arba dujinės viryklės. Žinoma, galimi ir kitokie, originalūs variantai.

  2. • Vyraujančios spalvos virtuvėje. Svarbu atsižvelgti į virtuvėje vyraujančias spalvas ir pagal jas derinti stiklinius gaminius. Jeigu nusprendėte įsigyti stiklą, kuris yra šviesių spalvų arba su spaudos detalėmis, rekomenduojame rinktis kuo skaidresnes medžiagas. Tokiu būdu, nesunku išvengti tiek spalvų, tiek pasirinkto vaizdo iškraipymų.

  3. • Įkvėpimo paieška. Tinkamo dekoro siūlome paieškoti didžiuliame vaizdų foto banke shutterstock.com Išsirinkus Jums tinkantį, kreipkitės į mus. 

Virtuvės stiklas – universali medžiaga, kuri plačiai naudojama tiek kaip apsauga nuo įvairių trukdžių, tiek kaip unikalus interjero elementas. Norite sutaupyti laiko ir džiaugtis papuošta virtuve? Mūsų įmonės profesionalai pasiruošę atsižvelgti į individualius poreikius, suprojektuoti, sumontuoti aukštos kokybės stiklines sieneles.

Jums pageidaujant, mūsų specialistai atvyks į vietą, išmatuos bei patars. Nelieka rizikos, kad bus pateikti neteisingi matmenys. Taip Jūs sutaupysite ne tik laiką, bet ir pinigus (esant neteisingiems išmatavimams).

Turite klausimų?

Skambinkite numeriu +370 673 45 080

arba rašykite el.p. info@stiklodirbtuves.lt

Ir mes Jums pateiksime pasiūlymą su gaminimo terminais bei kainomis.