All for Joomla All for Webmasters

Dušo sienelės ir kabinos

Švara, atsipalaidavimas, laikas sau – aspektai, su kuriais daugeliui asocijuojasi buvimas duše. Pro kokias duris įsivaizduojate save išeinant iš tokios erdvės? Galbūt Jūsų mintyse – stiklinė dušo sienelė, kuri bene kiekvienam interjerui suteikia modernumo bei išskirtinumo.

Stiklinės dušo sienelės montavimas

Dušo kabinos įrengimas – daug atsakomybės ir profesionalių įgūdžių reikalaujantis darbas. Dėl šios priežasties, rekomenduojame pasitikėti tik savo srities specialistais, kurie montuoja sklandžiai bei kokybiškai. Taip pat profesionalai turi visą reikiamą įrangą, su kuria projektavimas, išmatavimas atliekamas itin efektyviai.

Individualios dušo sienelės gamyba

Nusprendėte įsigyti stiklinę kabiną, tačiau norite, jog ji būtų pagaminta pagal individualius poreikius? UAB „Stiklo dirbtuvės“ specialistai – pasiruošę atsižvelgti į kiekvieno kliento norus. Pagal skirtingus vonios interjerus galime pagaminti, sumontuoti įvairias sieneles.

Dėmesys – aukštai kokybei

Saugumas – bene svarbiausias bruožas, kuriuo turi pasižymėti tinkama dušo vonios sienelė. Jeigu norite vonios kambaryje jaustis užtikrintai, rekomenduojame rinktis 8-10 mm storio, grūdinto, skaidraus arba ypač skaidraus stiklo gaminius. Tokie produktai pasižymi nepriekaištingu dizainu, tvirtumu, nes jiems sukurti naudojamas tik aukštos kokybės, europietiškas stiklas, kuris yra atsparus temperatūrų kaitai, garams, vandeniui. Tvirtinimo elementams bei furnitūrai taip pat pasitelkiamos vandeniui atsparios medžiagos. Be to, visiems gaminiams suteikiama garantija.

Kodėl verta rinktis stiklines sieneles?

Estetiškumas. Stiklinė kabinos apdaila suteikia papildomo modernumo bei estetiškumo bene kiekvienai erdvei. Minimalistinės medžiagos neapkrauna kambario, o skirtingos formos padeda išreikšti individualų skonį.

Didesnės erdvės pojūtis. Jeigu ieškote būdo, kaip mažą erdvę paversti didesne, siūlome išbandyti stiklo suteikiamas galimybes. Pasirinkus iš jo pagamintus produktus, nesunku sukurti didesnės erdvės pojūtį, nes pastaroji medžiaga – atspindi šviesą, yra perregima, skaidri.

Nesudėtinga priežiūra. Priešingai nei metalas, stiklas nepasidengia rūdimis, o jį prižiūrėti – itin paprasta. Dėl šios priežasties, toks pasirinkimas itin tinkamas norintiems sutaupyti brangaus laiko bei pastangų, skiriamų valymui.

Ilgaamžiškumas. Išskirtinis tvirtumas ir aukšto lygio kokybė suteikia galimybę stikliniais gaminiais džiaugtis ne vienerius metus. Žinoma, siekiant ilgaamžiškumo, svarbu, jog jie būtų montuojami savo srities specialistų, kurie turi reikiamą įrangą bei atkreipia dėmesį net į smulkiausias detales.

Suteikite norimai erdvei modernumo, išskirtinumo bei patogumo – išbandykite stiklinius gaminius, kurių projektavimu, montavimu, gamyba pasirūpins savo srities profesionalai.

Jums pageidaujant, mūsų specialistai atvyks į vietą, išmatuos bei patars. Nelieka rizikos, kad bus pateikti neteisingi matmenys. Taip Jūs sutaupysite ne tik laiką, bet ir pinigus (esant neteisingiems išmatavimams).

Turite klausimų?

Skambinkite numeriu +370 673 45 080

arba rašykite el.p. info@stiklodirbtuves.lt

Ir mes Jums pateiksime pasiūlymą su gaminimo terminais bei kainomis.