All for Joomla All for Webmasters

Veidrodžiai voniai

stiklo gaminiai vilniuje

Veidrodžiai voniai

Veidrodis vonios kambaryje – vienintelis būtinas veidrodis namuose. Vonios veidrodžiai dažnai būna ganėtinai dideli, o jei veidrodis mažesnis, jis neretai atlieka spintelės funkciją. Tokiu būdu mažesnė patalpa yra geriau išnaudojama, mažiau apkraunama. Iš esmės, rinkdamiesi vonios veidrodį, pagalvokite apie tai, kad jis turėtų būti pakankamai aukštas, kad būtų patogus aukščiausiam žmogui namuose, tačiau taip pat turėtų būti įmontuotas pakankamai žemai, kad būtų patogus mažiausiajam.

Moderniam interjero dizaine didelė svarba taip pat suteikiama apšvietimui, todėl vonios veidrodis su įmontuotu natūraliu apšvietimu – šiuolaikiškas sprendimas. Vonios veidrodžių gamyba dažnai pasižymi išskirtiniu dėmesiu tokioms savybėms kaip atsparumas drėgmei ir temperatūrų kaitai. Specialistai vonios kambario veidrodžiui pataria naudoti 4–5 mm storio stiklą. Tikriausiai akivaizdu, tačiau patogiausias veidrodis jūsų vonios kambaryje bus tas, kuris yra idealiai pritaikytas vonios sąlygoms – drėgmei, rasojimui ir pan.

Išskirtinis patogumas vonios kambaryje – įmanomas su specialiai šiai erdvei pritaikytais veidrodžiais, kurie yra ilgaamžiški, atsparūs drėgmei, temperatūrų kaitai. Be to, tokie produktai gali būti gaminami su šildymo kilimėliais, suteikiančiais papildomo jaukumo. Jeigu nežinote, kokio tipo veidrodžius pasirinkti voniai, rekomenduojame šioje patalpoje naudoti 4-5 mm storio gaminius.

Aukštos kokybės veidrodžių pasirinkimas, gamyba, profesionalios montavimo bei projektavimo paslaugos – atitiks bene kiekvieno kliento poreikius. Papuoškite interjerą išskirtiniais gaminiais ir džiaukitės estetiška, patogia aplinka!

Jums pageidaujant, mūsų specialistai atvyks į vietą, išmatuos bei patars. Nelieka rizikos, kad bus pateikti neteisingi matmenys. Taip Jūs sutaupysite ne tik laiką, bet ir pinigus (esant neteisingiems išmatavimams).

Turite klausimų?

Skambinkite numeriu +370 673 45 080

arba rašykite el.p. info@stiklodirbtuves.lt

Ir mes Jums pateiksime pasiūlymą su gaminimo terminais bei kainomis.