All for Joomla All for Webmasters

Veidrodžių gamyba

Kiek veidrodžių vienuose namuose iš tikrųjų reikia? Galima teigti, kad vonios veidrodžiai yra vienintelis veidrodžių tipas, kuris namuose yra būtinas. Tačiau retas namas teturi vieną veidrodį. Taip yra todėl, kad veidrodžiai plačiai naudojami kaip dekoratyvinė interjero detalė, ne tik suteikianti patalpai didesnės erdvės pojūtį, bet ir padaranti kambarį šviesesniu.

Veidrodžių gamyba pagal individualius užsakymus

Mielai vykdome individualius klientų užsakymus, esame pasirengę padėti jums paversti jūsų gyvenamąją erdvę unikalia vieta. Jūsų pageidavimu atvažiuojame, išmatuojame ir, glaudžiai bendradarbiaudami su jumis, sukuriame tokį produktą, kokio viziją mums sukūrėte.

Kadangi atliekame kruopščius išmatavimus ir su dideliu dėmesiu parengiame projektus, išvengiame gamyboje pasitaikančių klaidų bei išmatavimų nuokrypių. Tokiu būdu taupome ir savo, ir klientų laiką bei lėšas.

Veidrodžiai skirtingiems tikslams

Vonios veidrodžiai. Kaip jau minėjome, veidrodis vonios kambaryje yra vienintelis būtinas veidrodis namuose. Vonios veidrodžiai dažnai būna ganėtinai dideli, o jei veidrodis mažesnis, jis neretai atlieka spintelės funkciją. Tokiu būdu mažesnė patalpa yra geriau išnaudojama, mažiau apkraunama. Iš esmės, rinkdamiesi vonios veidrodį, pagalvokite apie tai, kad jis turėtų būti pakankamai aukštas, kad būtų patogus aukščiausiam žmogui namuose, tačiau taip pat turėtų būti įmontuotas pakankamai žemai, kad būtų patogus mažiausiajam.

Moderniam interjero dizaine didelė svarba taip pat suteikiama apšvietimui, todėl vonios veidrodis su įmontuotu natūraliu apšvietimu – šiuolaikiškas sprendimas. Vonios veidrodžių gamyba dažnai pasižymi išskirtiniu dėmesiu tokioms savybėms kaip atsparumas drėgmei ir temperatūrų kaitai. Specialistai vonios kambario veidrodžiui pataria naudoti 4–5 mm storio stiklą. Tikriausiai akivaizdu, tačiau patogiausias veidrodis jūsų vonios kambaryje bus tas, kuris yra idealiai pritaikytas vonios sąlygoms – drėgmei, rasojimui ir pan.

Veidrodžiai mažoms patalpoms. Kreipkitės į mus, jeigu jūsų tikslas optiškai padidinti erdvę veidrodžių pagalba. Tinkamai su natūraliu apšvietimu suderintas veidrodis – geriausias mažų patalpų draugas. Mūsų specialistai padės šias problemas išspręsti.

Veidrodžiai kaip dekoras. Dekoratyviniai veidrodžiai dažnai įrengiami bendrose poilsio zonose, svetainėse, virtuvėse. Ypatingo išskirtinumo interjerui suteikti gali rudi tonuoti veidrodžiai. Tiesa, tonuoti veidrodžiai gali būti ne tik rudi, bet ir pilki arba bronziniai. Taip pat jie nesunkiai dekoruojami įvairiais ornamentais, papuošimais, graviruojami, matinami bei dažomi pageidaujama spalva. Šiuo metu itin paplitusi veidrodžių gamyba su stiklo briaunų facetavimu. Facetavimas – tai technologija, kurios metu stiklo briauna padaroma nuožulnia. Tokio stiliaus veidrodis atrodo elegantiškai ir interjere puikiai atrodo be rėmelių.

Nenuostabu, kad bėgant laikui atsiranda vis naujesnių ir inovatyvesnių būdų veidrodžiams montuoti. Mes, savo ruožtu, taip pat siūlome vieną jų – priklijuojamus veidrodžius. Kodėl?

Pateikiame klijuotų veidrodžių privalumus:

  • • Jie pasižymi tvirtu ir patvariu sukibimu;
  • • jie nesunkiai prilimpa prie skirtingų paviršių: akmens, plastiko, stiklo, metalo ir kt.;
  • • jie suteikia geresnį estetinį vaizdą – gali būti sukuriamos veidrodinės mozaikos, kuriose vaizduojami geometriniai piešiniai ar chaotiški išdėstymai;
  • • jie pasižymi patrauklia kaina – jų montavimui nereikalinga jokia papildoma technika, taigi procesas yra greitas ir paprastas.

Atsiminkite, kad namuose įrengiant veidrodžius, ypatingų taisyklių nėra. Rinkitės stilių, atspindintį jūsų namų dvasią. Konsultacijos ir darbas su specialistais padės mėgautis dailiu, suderintu interjeru – nesvarbu, ar siekiate modernumo, ar linkstate prie klasikos.

Atvažiuojame, konsultuojame, išmatuojame, projektuojame, gaminame ir klijuojame veidrodžius bei veidrodines mozaikas, tinkančias jūsų interjerui. UAB „Stiklo dirbtuvės“ – įvairaus stiliaus veidrodžiai pagal užsakymą.

Dėmesys – vonios kambariui

Išskirtinis patogumas vonios kambaryje – įmanomas su specialiai šiai erdvei pritaikytais veidrodžiais, kurie yra ilgaamžiški, atsparūs drėgmei, temperatūrų kaitai. Be to, tokie produktai gali būti gaminami su šildymo kilimėliais, suteikiančiais papildomo jaukumo. Jeigu nežinote, kokio tipo veidrodžius pasirinkti voniai, rekomenduojame šioje patalpoje naudoti 4-5 mm storio gaminius.

Aukštos kokybės veidrodžių pasirinkimas, gamyba, profesionalios montavimo bei projektavimo paslaugos – atitiks bene kiekvieno kliento poreikius. Papuoškite interjerą išskirtiniais gaminiais ir džiaukitės estetiška, patogia aplinka!

Jums pageidaujant, mūsų specialistai atvyks į vietą, išmatuos bei patars. Nelieka rizikos, kad bus pateikti neteisingi matmenys. Taip Jūs sutaupysite ne tik laiką, bet ir pinigus (esant neteisingiems išmatavimams).

Veidrodžių gamyba Vilniuje

Turite klausimų?

Skambinkite numeriu +370 673 45 080

arba rašykite el.p. info@stiklodirbtuves.lt

Ir mes Jums pateiksime pasiūlymą su gaminimo terminais bei kainomis.