All for Joomla All for Webmasters

ES projektai

UAB Stiklo dirbtuvės – sėkmingai veikianti KKI sektoriaus įmonė, įkurta 2017 metais. Covid19 pandemijos akivaizdoje, reaguodama į rinkos pokyčius ir sąlygas, nusprendė praplėsti savo produkcijos asortimentą ir maksimaliai išnaudoti naudojamų žaliavų kiekius, su kaip įmanoma mažesniu atliekų skaičiumi, ir padidinti darbo našumą, dalį atliekamų darbų perkeliant iš fizinių (atliekamų žmogaus) į skaitmeninės inžinerijos pagalba atliekamus, eliminuojant žmogaus darbą.

Inovatyviems sprendimams įmonės mastu įgyvendinti ir norėdama vykdyti skaitmeninės ir žiedinės ekonomikos principus atitinkančią KKI produktų (stiklo, stiklo gaminių bei dirbinių) gamybą, UAB Stiklo dirbtuvės nusprendė atnaujinti įmonės infrastruktūrą ir įsigyti technologinę įrangą.

 

Projekto tikslas – naujų ir patobulintų esamų skaitmeninių bei žiedinės ekonomikos principus atitinkančių produktų (stiklo, stiklo gaminių bei dirbinių) kūrimas ir gamyba investuojant į KKI produktų kūrimui būtiną infrastruktūrą.

Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 13.1.1-LVPA-K-309-01-0005 „UAB ,,Stiklo dirbtuvės“ infrastruktūros gerinimas KKI produktų kūrimui ir gamybai“:

Projekto biudžetas: 145.955,73 Eur
Skiriamas finansavimas: 100.709,46 Eur

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2022-08-04
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023-08-31